30 січня 2022 13:33

Потрібні інші докази? Віктор Циганков - лідер "Динамо" в цьому сезоні

У першій половині сезону-2021/22 біло-сині провели 26 поєдинків, в яких здобули 15 перемог при чотирьох нічиїх і семи поразках. На УПЛ припали 14 вікторій, на Кубок України - одна. Цікаво, що більшість виграшів трапилися на виїзді - в дев'яти зустрічах, пише zbirna.com.

Авторами переможних м'ячів ставали вісім гравців - п'ять українців і три легіонери. Найбільше таких голів у півзахисників - 11. Вітінью - єдиний літній новачок, який приносив перемогу Динамо.

Лідирує за вирішальними голами найкращий бомбардир киян у цьому сезоні Віктор Циганков - шість. В активі Віталія Буяльського три переможні результативні удари, у решти - по одному.

На перші тайми припали 10 голів з нашого списку, на другі - п'ять. Найпізніший м'яч оформив Циганков, коли на 97-й хвилині приніс динамівцям перемогу над Олександрією (1:0). Відзначимо, що половину з шести своїх переможних м'ячів Віктор оформив з пенальті.