Микола КУХАРЕВИЧ: "За півроку в Європі я зробив для себе головний висновок..."
![](/images/store/galleries/0131/4420/post619093_70ff4_content.jpg)
Нападник "Левена" Микола Кухаревич в інтерв'ю zbirna.com розповів про свою травму та адаптацію в Бельгії.
- Миколо, у двох останніх матчах чемпіонату Бельгії ти не брав участі. Чому?
- На другий день збору, який ми проводили в Іспанії, трапився нещасний випадок. Я пошкодив бічну зв'язку коліна. Ту саму, яка не дала мені можливості завершити минулий сезон.
Вже кілька тижнів я займаюся реабілітацією. Потрібно ще близько 15-ти днів. Шкода, що так вийшло перед самим стартом другої частини чемпіонату, але вже нічого не поробиш. Мені залишається працювати над якнайшвидшим поверненням в стрій.
- Мабуть, це найскладніший сезон у твоїй кар'єрі. Згоден?
- Дійсно, цей сезон виходить не простим. Спочатку була Франція, тепер - Бельгія. Щоразу потрібно було адаптуватися до нових вимог. Але при цьому я не шукаю виправдань, багато працюю і завжди чекаю від себе більшого. Звичайно, хочеться, щоб все і відразу склалося, але таке буває рідко.
- Президент руху Григорій Козловський нещодавно сказав, що ти рано поїхав. Міг би ще рік пограти в Україні, а потім...
- Я поважаю його думку, але за ці шість місяців вже багато чому навчився. Так, У мене не було достатньо ігрової практики, але все ще попереду.
- Ти можеш порівняти французький Труа, якому належиш, і бельгійський Левен, де виступаєш на правах оренди?
- Можливо, у Франції трохи вищий рівень, але це дві хороші команди з дуже серйозним підходом до всіх нюансів.
- Головний висновок, який ти зробив для себе за півроку в Європі?
- Рано чи пізно футбол все розставляє по своїх місцях. Потрібно терпіти і працювати.
- Незважаючи на мінімум ігрової практики в клубі, ти регулярно приїжджав до молодіжної збірної України…
- Моя ситуація в клубі не дозволяла стати основним гравцем в молодіжці. Але я завжди відчував довіру і підтримку з боку головного тренера команди Руслана Ротаня.
- Які у тебе враження від виступу в поточному відбірковому турнірі?
- Ми показали хороші результати, зараз знаходимося на другому місці, поступаючись тільки збірній Франції. Всі хлопці вірять в те, що можна вийти на першу сходинку в таблиці. Перед нами стоїть завдання потрапити на Чемпіонат Європи, і ми зробимо все, що від нас залежить, щоб її вирішити. У нас відмінний колектив і поставлена гра.
Сергій ДЕМ'ЯНЧУК