5 квітня 2021 08:35

Очередная, 75-я, волевая победа "Динамо" в УПЛ

Пропустивши гол на початку зустрічі 20-го туру Favbet Ліги з "Олександрією", динамівці до перерви зрівняли рахунок завдяки влучному удару Миколи Шапаренка з пенальті, а на останній хвилині основного часу вирвали перемогу - вирішальним голом відзначився Жерсон Родрігес.

Отже, здобувши непрості три очки в Олександрії, динамівці відсвяткували 75-ту вольову перемогу в матчах чемпіонатів України, в тому числі другу перемогу саме над "містянами".

Уперше кияни змогли переламати хід поєдинку з "жовто-чорними" на свою користь 2 квітня 2017 року - і також в гостях, перемігши з рахунком 4:1. Тоді, пропустивши вже на 2-й хвилині, після перерви динамівці вистрілили голами Артема Бєсєдіна, Дениса Гармаша та Андрія Ярмоленка, який зробив дубль.