8 березня 2021 15:54

"Десна" во Львове разгромила "Рух"

Вранці чернігівці дивувалися зі стану поля на стадіоні Скіф. На восьмий день весни у Львові несподівано випав сніг. На щастя, газон був підготовлений належним чином. Щоправда, господарі від такого перебігу подій дивідендів не отримали.

Десна була фаворитом і не стала затягувати із підтвердженням цього статусу. На 21-й хвилині за помилку був покараний Сігурдссон. Ісландець виніс м'яч прямо в Тотовицького, який забрав відскок, і покотив під постріл Чепурненка – 0:1. Наприкінці тайму все той же Тотовицький оформив асистентський дубль. Цього разу Андрій класним пасом вивів на ударну позицію Картушова.

Після перерви картина не змінилася. Господарі оборонялися, а гості намагалися збільшити свою перевагу. Зробити рахунок непристойним підопічні Олександра Рябоконя змогли за хвилину в середині другого тайму. Спочатку Будківський реалізував пенальті (Білий зіграв рукою), а згодом Гуцуляк завершив стрімку контратаку влучним пострілом під дальню стійку.

Всі спроби Руха забити бодай гол престижу виявилися невдалими. Десна поклала до своєї скарбнички чергові три очки і повернула собі четверте місце. Львів'яни залишилися на 12-й сходинці.

Рух - Десна 0:4

Голи: Євген Чепурненко 21’, Єгор Картушов 43’, Пилип Будківський 63’, Олексій Гуцуляк 65’.

Рух: Мисак, Білий, Зец, Сігурдссон (Гагун 46), Гліга, Карасюк, Мартинюк (Сич 46), Федорчук, Бойчук (Карабін 84), Борячук (Климчук 46), Кондраков.

Десна: Паст, Конопля (Полегенько 86), Гітченко, Тамм, Мостовий, Огіря, Чепурненко (Єрмаков 76), Картушов (Калітвінцев 76), Тотовицький, Гуцуляк (Сухоцький 82), Будківський (Дегтярьов 82).

Попередження: Кондраков (36), Гліга (40), Федорчук (85) - Будківський (12), Мостовий (78)