25 березня 2005 22:58

Юношеская сборная U-19: Нидерландам уступили в меньшинстве

Національна юнацька збірна України 1986 р.н. поступилася у другому матчі ХХІІІ міжнародного турніру в Порту. Після поразки від господарів з рахунком 5:0, учора підопічні Юрія Калитвинцева не змогли досягти позитивного результату у зустрічі з однолітками з Нідерландів – 2:1. Завтра на нас очікує двобій з австрійцями, але вона вже нічого для нас не вирішує у турнірному значенні.

Прикро, що українці догравали зустріч удев’ятьох. Вже за п’ятнадцять хвилин до звершення першого тайму червоне світло побачив перед собою Фомін, на 60-й залишив поле Молдован. За словами Володимира Циткіна розпочали зустріч ми досить потужно і в першому таймі могли розпечатати ворота суперника. У другому таймі голландці скористалися більшістю і на 62-й хвилині Копил пропустив перший м’яч. Навіть вдев’ятьох вдалося звести матч унічию за десять хвилин до завершення зустрічі. Але після цього суперник зумів схилити шальки терезів на свою користь.

Збірна України U-19: 1.Копил, 2.Зарицький, 4.Антонюк, 6.Мандзюк, 11.Маковійчук, 5.Полянський, 7.Мілько (21.Кругляк,46), 8.Горбушин (18.Мірошниченко,46), 14.Кравченко, 10.Фомін, 17.Молдован
Запасні: 23.Мартищук, 15.Коваленко, 20.Кочеров, 13.Жула, 3.Семиряк.

Попередження: 18.Мірошниченко (68), 4.Антонюк (77), 14.Кравченко (89).
Вилучення: 10.Фомін (30), 17.Молдован (60).

Голи: 0:1 (62), 1:1 Кравченко (80), 1:2 (85).

Результати зустрічей турніру.
Австрія 0:1 Португалія
Нідерланди 2:1 Україна

Австрія 2:2 Нідерланди
Португалія 5:0 Україна

Нагадаємо, що команда Юрія Калитвинцева проводить підготовку до елітного раунду ЧЄ-2005 серед 19-річних, який 12 – 16 травня відбудеться в Москві.