3 березня 2005 06:38

Сборная U-16. Победа над сильным соперником

У рамках кримського навчально-тренувального збору національна юніорська збірна гравців 1989 р.н. здобула другу перемогу над турецькими однолітками з рахунком 2:1. Підопічні Вадима Дьордя вдруге чудово використала зональну побудову гри і заслужено здолала суперника. Нагадаємо, що тренерський штаб U-16 активно готується до вересневого першого „кваліфайну” 5-го чемпіонату Європи.

У цій зустрічі на засніженому стадіоні „Кримтеплиці” наша команда першою повела в рахунку, коли на 24-й хвилині Волков скористався нагодою і відкрив рахунок. За шість хвилин до завершення двобою суперникові вдалося встановити рівновагу, але як і в першій зустрічі, українці зусиллям Романа Зозулі провели другий м’яч у турецькі ворота, який виявився переможним. У першій зустрічі, котра відбулася 28 лютого, ми також забили два м’ячі, але вони були „сухими”.

По имеющейся у нас информации, Александр Волков и Роман Зозуля – киевские динамовцы. Прим. Claude.