21 лютого 2005 22:13

Сборная U-19. Победа над испанцами

Свій другий матч у рамках міжнародного турніру у Північній Ірландії провели юніори Юрія Калитвинцева. Суперником збірної України 1986 р.н. (U-19) були однолітки з Іспанії. Двічі по ходу матчу нам довелося відіграватися, але підсумок зустрічі для на став позитивним - 3:2. Обидві команди готуються до елітного раунду ЧЄ-2005 серед 19-річних, який з 12 – 16 травня відбудеться у Москві.

Гра відбувалась у містечку Дунганнон та завершилася вольовою перемогою української збірної. Іспанці дуже активно почали матч та вирізнялися непоганою технікою. Перевага суперника у першому таймі втілилась у забитий м’яч. Другий тайм ми почали краще і на 69-й хвилині Антонюк наважився на удар, після якого голкіпер не зміг витягнути м’яча з дев’ятки. За кілька миттєвостей результатом помилки наших захисників став пропущений м’яч. За час, що звершився, українцям вдалося результативно скористатися ігровою перевагою і дубль нападаючого запорізького „Металурга” Олега Морозова (Насколько нам известно, его зовут Сергей. Прим.Claude) забезпечив українцям перемогу.

Україна: 23.Мартищук, 13.Допілка, 5.Антонюк, 17.Жула (11.Степанов,58), 4.Луценко, 7.Мілько (15.Коваленко,63), 9.Ярошенко (8.Горбушин,46), 22.Морозов, 2.Зарицький, 16.Єрмак, 3.Семеряк.
Запасні: 1.Шуст, 18.Мірошниченко, 20.Кочеров.

Голи: 0:1 (20), 1:1 Антонюк (65), 1:2 (69), 2:2 Морозов (78), 3:2 Морозов (84).
Попередження: 4.Луценко (68), 8.Горбушин (73).

Юрій Калитвинцев (старший тренер збірної України):
- Голи пропустили після грубих помилок у захисті. Ряд гравців випало з гри. Однак у другому таймі команда зібралася. Почали грати у більш комбінаційний футбол, гравці менше помилялися що позначилося на результаті.