16 листопада 2004 11:44

В Молдове президент клуба старался задавить судья автомобилем на футбольном поле

Президент молдавського футбольного клубу "Росо" Міхай Маковей влаштував на своєму автомобілі погоню на футбольному полі за суддівською бригадою матчу чемпіонату Молдавії. Як повідомляє РІА "Новини", на 15 хвилині першого тайму зустрічі проти кишинівської "Політехніки" при рахунку 1:1 головний суддя Віталій Оніке призначив одинадцятиметровий удар у бік воріт господарів.

Футболісти "Політехніки" успішно реалізували пенальті. Після цього Маковей, сів у машину, виїхав на футбольне поле й став переслідувати головного суддю матчу і його помічників.

У результаті інциденту ніхто не постраждав. Прокотившись по полю, Маковей ненадовго покинув стадіон, а потім знову повернувся. За цей час на підмогу єдиному поліцейському, що забезпечував безпеку матчу, були викликані представники правопорядку. Інспектор двобою й суддя матчу прийняли рішення не догравати зустріч. Цей випадок буде розглянутий на засіданні комісії із проведення змагань Федерації футболу.