18 березня 2004 17:07

Сборная Украины U-19 уступила туркам

Підопічні Павла Яковенка сьогодні, 18 березня, провели перший контрольний матч у Туреччині проти місцевих однолітків, поступившись з рахунком 2:1. За словами тренера команди Володимира Циткіна, в цілому зустріч була рівною, однак гол у ворота суперника вже на першій хвилині у виконанні Дмитра Воробея не сприяв досягненню позитивному результату українцями. Господарі вже на 5-й хвилині першої половини двобою відігралися після серії рикошетів у нашому штрафному майданчику. Згодом турецькі юнаки після дальнього удару поставили остаточну крапку в матчі. Незважаючи на кілька небезпечних моментів, які створив Воробей, гостям так і не вдалося зрівняти рахунок. У другому таймі точилася рівна боротьба на зустрічних курсах, однак до небезпечних моментів справа не дійшла. Варто зазначити, що газон, де проводилася зустріч, був відмінної якості. З трибун, на яких майоріли й українські стяги, за протистоянням спостерігали понад 5000 вболівальників. Завтра українська команда завтра проведе дворазове тренування, а в суботу повернеться до Києва. З деяких причин запланований другий матч не відбудеться.

Україна: 23. Шуст, 2 Башлай, 4. Федецький, 6. Рожок, 7. Прошин, 8. Алієв, 11. Котенко, 13. Станкевич, 15. Ярмаш, 16. Воробей, 18. Фещук
На заміну виходили: 3. Кіцута, 5. Полуницький, 9. Максимов, 10. Морозов, 17. Антонов
Запасні: 1. Прохоров, 13. Чучман.