12 травня 2024 21:33

"Ювентус" уникнув поразки від "Салернітани" завдяки голу у компенсований час

Ювентус несподівано втратив очки у домашньому матчі із Салернітаною у 36-му турі Серії А – 1:1.

На 27-й хвилині Нікколо П’єроцці вивів гостей уперед, замкнувши подачу з кутового. Аутсайдер Серії А майже створив сенсацію, але не втримав переможний рахунок, пропустивши у компенсований час. На 90+1-й хвилині відзначився Адрієн Рабьо.

Ювентус продовжив свою безвиграшну серію у всіх турнірах до шести матчів (п’ять нічиїх та одна поразка). Команда Массіміліано Алегрі займає четверте місце в Серії А.

Салернітана не змогла здобути третю перемогу у поточному розіграші чемпіонату Італії. Нагадаємо, Гранатові достроково вилетіли до Серії B.

У наступному турі 20 травня Ювентус на виїзді зіграє проти Болоньї, а Салернітана прийме Верону.