30 березня 2024 15:05

Матч імені одного гравця: "Шахтар" розгромив "Оболонь" завдяки дублю і асисту Шведа

У суботу, 30 березня, Шахтар в гостях обіграв Оболонь (3:0) у рамках 22-го туру чемпіонату України. Героєм протистояння став вінгер Мар’ян Швед.

Шахтар впевнено здолав Оболонь (3:0) у поєдинку 22-го туру УПЛ.

«Гірники» відкрили рахунок у матчі на 16-й хвилині. Мар’ян Швед геніальною передачею вивів віч-на-віч із голкіпером Данила Сікана, який обіграв опонента та вразив порожні ворота.

На 45+1-й хвилині Швед подвоїв перевагу власної команди. Він скористався помилкою захисника господарів Павла Лук’янчука, змусивши того втратити м’яч перед власними воротами, та забив.

На 45+5-й хвилині остаточно поховав шанси Оболоні у матчі Сергій Суханов, який кинувся у безрозсудний підкат на того таки Шведа, за що отримав пряме вилучення.

Крапку у матчі на 90+1-й хвилині поставив Швед, оформивши дубль. Цікаво, що ці голи стали для гравця першими в сезоні.

30 березня. Київ. Стадіон «Оболонь Арена»

Оболонь – Шахтар – 0:3

Голи: Сікан, 16, Швед, 45+1, 90+1

Вилучення: Суханов, 45+5