17 березня 2024 19:17

Яремчук не допоміг "Валенсії" уникнути поразки в матчі з "Вільярреалом": "кажани" мінімально поступилися

Сьогодні, 17 березня, Валенсія, за яку виступає Роман Яремчук, на виїзді в рамках 29-го туру Ла Ліги зустрічалася з Вільярреалом. Гра завершилася перемогою команди господарів з рахунком 1:0. Роман Яремчук з’явився на полі у стартовому складі гостей в парі з Дуро.

Перша половина поєдинку пройшла за незначної переваги Вільярреала, але жодна з команд не змогла потішити вболівальників на стадіоні хоча б одним забитим голом.

Найкращий момент у перші частині зустрічі мав гравець господарів Баена, який на 39-й хвилині поєдинку не зміг реалізувати пенальті – Мамардашвілі парирував удар з одинадцятиметрової позначки.

Але у другому таймі господарі все ж домоглися свого – Куенка відкрив рахунок у матчі ударом головою.

Відзначимо, що на 72-й хвилині Яремчука замінив Перес.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу господарів поля.