12 березня 2024 20:59

Три перемоги поспіль і нуль пропущених. Збірна України U-17 потужно вийшла на Євро-2024

Збірна України U-17 провела третій матч еліт-раунду відбору до юнацького Євро-2024 проти Словаччини. Підопічні Юрія Мороза здобули чергову впевнену перемогу.

У вівторок, 12 березня, збірна України до 17 років зіграла проти одноліток зі Словаччини у матчі третього туру еліт-раунду кваліфікації до чемпіонату Європи-2024.

Поєдинок, який був перерваний на кілька годин через погані погодні умови, закінчився перемогою підопічних Юрія Мороза із рахунком 3:0.

Ще у першому таймі українська команда забила двічі завдяки зусиллям Артема Степанова та Богдана Редушка.

А вже у другій половині гри наша команда довела справу до розгрому, коли третій м'яч у сітку воріт словаків увігнав Степанов, оформивший дубль.

Еліт-раунд відбору до Євро-2024 U-17. Третій тур.

Україна – Словаччина – 3:0

Голи: Степанов (41', 68'), Редушко (45+1')