11 березня 2024 09:15

Клаттенбург: "Арбітр мав призначити пенальті у матчі між "Ліверпулем" та "Ман Сіті"

Колишній футбольний суддя Марк Клаттенбург вважає, що головний арбітр матчу 28-го туру англійської Прем'єр-ліги між «Ліверпулем» і «Манчестер Сіті» (1:1) Майкл Олівер припустився помилки, не призначивши пенальті після зіткнення вінгера «городян» Жеремі Доку хавбеком «червоних» Алексісом Мак Аллістер. Нагадаємо, епізод, що розглядається, стався в додатковий до другого тайму час матчу на «Енфілді».

«Ліверпуль мав отримати пенальті, але в цьому і полягає проблема Прем'єр-ліги — судді припускаються помилок, і VAR їм не допомагає. М'яч відскочив угору, Мак Аллістер висунувся йому назустріч, а Доку підняв ногу і вдарив Алексіса в груди. За межами штрафного майданчика це був би фол у будь-який день тижня.

Те, що це сталося у штрафному майданчику, не означає, що це раптово перетворилося на чистий поєдинок. Незалежно від масштабу матчу і того факту, що це сталося на 98-й хвилині, це був інцидент, гідний пенальті», - написав Клаттенбург у своїй колонці Daily Mail.