4 березня 2024 23:24

Божевільна перестрілка з двома пенальті та шістьма голами: ексзахисник "Динамо" забив у матчі з неймовірною кінцівкою

У неділю, 3 березня, АЕК колишнього захисника Динамо Домагоя Віди в гостях зіграв внічию проти Аріса (3:3) у рамках 26-го туру чемпіонату Греції. Хорватський футболіст відзначився одним з голів.

Гості відкрили рахунок у матчі завдяки голу Нордіна Амрабата з пенальті. Аріс відповів точним ударом з гри від Янніса Фетфацідіса.

У другому таймі Аріс на 49-й хвилині вивів вперед Кіке Саверіо. Однак Віда знову зробив рахунок рівним.

На 67-й хвилині АЕК вдруге протягом зустрічі вийшов уперед – гол на рахунку Есек'єля Понсе. Все йшло до перемоги гостей, але на 90+7-й хвилині Лорен Морон зрівняв цифри на табло, реалізувавши пенальті.

Аріс – АЕК – 3:3

Голи: Фетфацідіс, 43, Саверіо, 49, Морон, 90+7 (пенальті) – Амрабат, 15 (пенальті), Віда, 55, Понсе, 67

АЕК посідає другу сходинку у таблиці, маючи в активі 59 очок;

Віда у нинішньому сезоні провів за команду 29 матчів, у яких забив шість голів та віддав один асист;

За Динамо хорват виступав із 2013 по 2018 рр. (158 матчів, 13 голів, вісім асистів).