3 березня 2024 22:37

"Манчестер Юнайтед" у матчі проти "Манчестер Сіті" перервав майже 10-річну позитивну серію

У матчі 27 туру чемпіонату Англії “Манчестер Сіті” переміг “Манчестер Юнайтед”. Окрім поразки “манкуніанці” ще й перервали довготривалу позитивну серію.

“Червоні дияволи” вели у рахунку після першого тайму, однак у підсумку поступилися. Вперше з вересня 2014 року МЮ допустив таке у матчі АПЛ.

Як повідомляє Opta, востаннє саме “Лестер” програвав “манкуніанцям” після першого тайму і здобув вольову перемогу з рахунком 5:3.

Загалом ця серія складалася із 143 матчів: 123 рази МЮ у другому таймі доводив перевагу у рахунку до переможного кінця, ще 20 поєдинків завершувалися внічию.

Наразі “Манчестер Юнайтед” посідає шосте місце в АПЛ. Команда перебуває на відстані 11 очок від топ-4. Наступний матч підопічні тен Хага проведуть 9 березня проти “Евертона” на “Олд Траффорд”.