3 березня 2024 19:39
1

Дубль Фодена допоміг "Манчестер Сіті" перемогти у дербі проти "Манчестер Юнайтед"

У центральному матчі 27 туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті на своєму стадіоні обіграв Манчестер Юнайтед з рахунком 3:1.

Червоні дияволи відкрили рахунок на початку гри - класним дальнім ударом відзначився Маркус Рашфорд. До перерви команда Пепа Гвардіоли могла зрівняти рахунок, але Ерлінг Холанд із забійної позиції не влучив у порожні ворота.

У другому таймі Горожани все ж таки відігралися зусиллями Філ Фодена, який забив свій гол з-за меж штрафного майданчика. Наприкінці зустрічі англійський півзахисник оформив дубль, а остаточний рахунок у компенсований час встановив Холанд.

Після цього матчу Манчестер Сіті набрав 62 очки і посідає друге місце у турнірній таблиці АПЛ. Манчестер Юнайтед знаходиться на шостій позиції.

У наступному турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті зіграє проти Ліверпуля, а Манчестер Юнайтед гратиме з Евертоном.