3 березня 2024 15:29

Клубне ТБ "Реала" після "Валенсії": "На ВАР пішло 2 хвилини та 25 секунд, тому свистіти потрібно було на 99:25. Мансано зробив це на 98:40. Безпрецедентно"

На клубному телебаченні "Реала" прокоментували суддівство матчу з "Валенсією".

На 99-й хвилині матчу 27-го туру Ла Ліги суддя Хесус Хіль Мансано дав фінальний свисток за мить до навісу, який спричинив третій гол мадридців. Гра завершилась із рахунком 2:2.

У репортажі на клубному телебаченні «Реала» цю ситуацію назвали «безпрецедентною». На думку ведучих, вона може визначити долю Ла Ліги.

«До матчу додали сім хвилин. На відсічці 90 хвилин та 25 секунд Хіль Мансано поставив пенальті на Уго Дуро. На втручання ВАР пішло дві хвилини та 25 секунд. Таким чином, свисток мав пролунати на позначці 99 хвилин та 25 секунд.

Переможний гол безпрецедентним чином скасували, коли на годиннику було 98 хвилин та 40 секунд», – заявили на клубному ТБ «Реала».