3 березня 2024 10:37

"Реал" вважає свисток Мансано перед голом на 99-й одним із найбільших скандалів за роки. Клуб добиватиметься змін в іспанському суддівстві

У «Реалі» вважають суддівство у матчі з «Валенсією» скандальним.

На 99-й хвилині матчу 27-го туру Ла Ліги суддя Хесус Хіль Мансано дав фінальний свисток за мить до навісу, який спричинив третій гол мадридців. Гра завершилась із рахунком 2:2.

Як пише Marca, керівництво «Реала» вважає, що знаходиться в епіцентрі битви, і вважає, що те, що трапилося на «Местальї», – один із найбільших скандалів за останні роки.

У «Реалі» розуміють, що ситуацію вже не змінити: два втрачені очки не повернути. Клуб має намір висловитися про ситуацію, що склалася, хоча вважає, що зараз звертатися до Королівської іспанської футбольної федерації, до роботи якої багато питань, досить безглуздо.

У «Мадриді» вважають, що епізод, який стався на 99-й хвилині матчу, увійде до історії футболу. Клуб продовжить тиск, щоби змінити систему роботи іспанських арбітрів.