25 лютого 2024 21:13

Безус забив гол із пенальті за "Омонію" у ворота команди з росіянином

25 лютого проходить матч чемпіонату Кіпру між командами «Аріс» та «Омонія». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей. Обидва клуби потрапили до плей-оф турніру разом із ще 4 колективами.

Український футболіст «Омонії» Роман Безус реалізував пенальті на 29-й хвилині. Для Безуса це 13-й гол цього сезону у всіх турнірах. У чемпіонаті Кіпру у нього 7 забитих м'ячів та 6 асистів.

На 35-й перевагу гостей збільшив Віллі Семедо.

Цікаво, що за «Аріс» виступає росіянин Александр Кокорін, чий гол був скасований на 23-й хвилині. Єдиний м'яч у «Аріса» забив Яла Гоміс на 45+5-й.

Безус відіграв у цьому матчі 67 хвилин, після чого його замінили на Александра Франссона.

Зараз «Омонія» посідає у таблиці плей-оф 4-те місце з 52 очками. У лідера АПОЕЛя 60 пунктів.