24 лютого 2024 23:53

"Дженоа" здобула впевнену перемогу над "Удінезе": Малиновський вийшов на заміну в другому таймі

У суботу, 24 лютого, Дженоа прийняла Удінезе у матчі 26-го туру чемпіонату Італії. Поєдинок закінчився перемогою генуезців із рахунком 2:0.

Український півзахисник господарів Руслан Малиновський вже вдруге поспіль залишився на лаві запасних (у грі з Наполі йому дали 16 хвилин), однак вийшов на поле на 78-й хвилині.

Відкрити рахунок Дженоа допоміг красивий гол нападника Матео Ретегі під кінець першого тайму.

А вже через кілька хвилин Матті Бані з передачі Альберта Гудмундссона подвоїв перевагу господарів.

На початку другого тайму захисник гостей Томас Крістенсен отримав другу жовту картку і залишив свою команду вдесятьох.