24 лютого 2024 19:03

"Евертон" в більшості втратив перемогу над "Брайтоном": Миколенко відіграв весь матч

Сьогодні, 24 лютого, відбувся матч 26-го туру чемпіонату Англії. Евертон, за який виступає Віталій Миколенко, у виїзному поєдинку зіграв унічию проти Брайтона.

Перша половина зустрічі пройшла за домінування господарів, який мав 10 ударів у власному активі – підопічні Шона Дайча не завдали жодного удару.

У другому таймі «іриски» зуміли вирівняти гру та навіть вийти першими вперед – Джаред Брентвейт забив єдиний гол у матчі.

Наприкінці матчу гравець Брайтона Біллі Гілмор отримав червону картку, проте підопічні Роберто Де Дзербі зуміли у меншості на 90+5 хвилині зрівняли рахунок.

Зазначимо, що український захисник вийшов у стартовому складі та провів весь поєдинок.

У наступному турі підопічні Шона Дайча прийматимуть вдома Вест Хем. Старт гри заплановано на 17:00 2 березня.