4 лютого 2024 17:50

Асист Мудрика не допоміг "Челсі" уникнути поразки від "Вулверхемптону"

Челсі в домашньому поєдинку 23 туру АПЛ поступився Вулвергемптону. Поєдинок на «Стемфорд Бридж завершився перемогою гостей з рахунком 4:2.

Челсі не зміг перемогти Вулвергемптон в матчі 23 туру АПЛ, хоча старт поєдинку виглядав доволі оптимістичним для команди Маурісіо Почеттіно.

Господарі вийшли вперед завдяки голу Палмера, однак Вулвз ще до перерви спромоглися оформити камбек завдяки голу Куньї та автоголу захисника Челсі Дісасі.

По перерві Кунья ще двічі засмутив вболівальників Челсі своїми голами. Лондонці спромоглися відповісти лише голом Тьягу Сілви з кутового.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов на заміну в другому таймі за записав до свого активу результативну передачу в епізоді з другим голом «синіх».