28 січня 2024 18:14

"Генк" в дебютному матчі Соболя втратив очки. Команда українця не втримала перемогу над "Сент-Трюйденом"

Захисник національної збірної України Едуард Соболь дебютував за Генк у виїзному матчі 22-го туру чемпіонату Бельгії проти Сент-Трюйдена (1:1).

Едуард Соболь вийшов на заміну в складі Генка замість гамбійського форварда Алю Фадара на 88-й хвилині виїзного поєдинку 22-го туру чемпіонату Бельгії проти Сент-Трюйдена за рахунку 1:0 на користь гостей.

Це був дебютний матч для українського захисника за бельгійську команду, в яку він перейшов цього тижня з французького Страсбурга на правах оренди до кінця поточного сезону.

За дві хвилини після виходу українця на поле його команда, яка з 85-ї хвилини грала в меншості через пряму червону картку мексиканському захиснику Херардо Артеазі, пропустила гол від японського хавбека господарів Ріотаро Іто і втратила перемогу (1:1).

Генк закінчував гру вдев'ятьох. на шостій компенсованій хвилині Гейнен отримав друге попередження.