25 січня 2024 09:44

Вінгер "Барселони" Ямал встановив унікальне досягнення в Кубку Іспанії

16-річний іспанський вінгер "Барселони" Ламін Ямал забив гол у чвертьфіналі Кубка Іспанії з "Атлетіком", ставши наймолодшим гравцем у XXI столітті, який забивав у Кубку короля.

Ламін Ямал вийшов у стартовому складі на матч 1/4 фіналу Кубка Іспанії з "Атлетіком". На 32-й хвилині зустрічі за рахунку 1:1 юний вінгер забив із передачі Жюля Кунде. Цей гол став унікальним для гравця "Барселони". Завдяки цьому забитому м'ячу Ямал побив рекорд турніру, ставши наймолодшим гравцем у XXI столітті, який забивав у цьому змаганні.

Нагадаємо, каталонська "Барселона" у чвертьфіналі Кубка короля програла в додатковий час "Атлетіку" з Більбао з рахунком 2:4.

Наразі Ямалу 16 років і 195 днів, тоді як Хуанмі Хіменесу, екс-рекордсмену за цим показником, у 2010 році було 16 років 238 днів. Хуанмі забив гол у складі "Малаги" в матчі з "Хетафе" в рамках 1/8 фіналу Кубка короля.

У нинішньому сезоні Ламін Ямал зіграв у всіх турнірах за клуб у 29 матчах, забивши три голи і віддавши п'ять результативних передач.