23 січня 2024 23:57

"Челсі" забив 6 м'ячів "Мідлсбро" і вийшов у фінал Кубка ліги. Мудрик зіграв перший тайм

23 січня відбувся другий матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги, в якому зустрічаються лондонський «Челсі» та «Міддлсбро».

Команди грали в Лондоні на стадіоні Стемфорд Брідж. У першій грі «сині» мінімально програли з рахунком 0:1.

У другому матчі «Челсі» розгромив суперника з рахунком 6:1.

Голи у переможців забили:Енцо Фернандес, Аксель Дісасі, Коул Палмер (дубль), Ноні Мадуеке, плюс один автогол. Суперники забили гол престижу наприкінці матчу.

У складі синіх з перших хвилин грав український вінгер Михайло Мудрік, але був замінений у перерві.

Супреником Челсі у фіналі стане Фулхем або Ліверпуль, які зіграють другий матч 24 січня (перша гра – 1:2)

Кубок англійської ліги

1/2 фіналу, 23 січня

Челсі – Мідлсбро – 6:1 (перший матч – 0:1)

Голи: Хаусон, 15 (автогол), Енцо Фернандес, 29, Аксель Дісасі, 26, Коул Палмер, 42, 77, Мадуеке, 81 – Роджерс, 88