20 січня 2024 16:33

Зінченко допоміг "Арсеналу" знищити "Крістал Пелас": команда українця перервала безвиграшну серію з трьох матчів

У суботу, 20 січня, у поєдинку 21 туру англійської Прем'єр-ліги Арсенал на своєму стадіоні приймав Крістал Пелас. "Каноніри" здобули перемогу в лондонському дербі з рахунком 5:0.

В основному складі Арсеналу вийшов український захисник Олександр Зінченко, який поновився після травми. Гравець «канонірів» пропустив попередні дві зустрічі команди.

У грі проти Крістал Пелас Зінченко провів на полі весь поєдинок і допоміг Арсеналу перервати серію без перемог із трьох матчів.

На 11-й хвилині рахунок відкрив Габріел, а наприкінці першого тайму м'яч у свої ворота відправив гравець Крістал Пелас Хендерсон.

У другому таймі ще три м'ячі влетіли у ворота гостей. На 59-й хвилині відзначився Троссард, а в компенсований час дубль оформив Мартінеллі.

Чемпіонат Англії

21-й тур

Арсенал – Кристал Пелас – 5:0

Голи: Габріел, 11 (1:0). Хендерсон, 37 – у ворота (2:0). Троссард, 59 (3:0). Мартінеллі, 90+4 (4:0). Мартінеллі, 90+5 (5:0).