18 січня 2024 21:48

Безус організував автогол: ексхавбек "Динамо" з розгромом вийшов у чвертьфінал Кубка Кіпру

Омонія з Романом Безусом у складі впевнено пройшла Іпсонас у 1/8 фіналу Кубка Кіпру. Українець зіграв ключову роль у розгромі екскоманди Миколи Морозюка.

У четвер, 18 січня, Омонія на своєму полі провела матч 1/8 фіналу Кубка Кіпру проти Іпсонаса. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:0.

Український півзахисник Роман Безус вийшов у стартовому складі та провів на полі 59 хвилин.

В середині першого тайму нападник Омонії Андронікос Какулліс відкрив рахунок точним пострілом з-за меж штрафного майданчика.

А вже через кілька хвилин Безус відзначився результативною передачею на Яна Лецякса, який подвоїв перевагу господарів.

В самому дебюті другої половини гри українець допоміг встановити фінальний рахунок в матчі, коли після його подачі з кутового футболіст суперника Бен Халек переправив м'яч у власні ворота.