5 січня 2024 08:35

Миколенко дізнався оцінку за матч Кубка Англії: українець допоміг "Евертону" не пропустити в меншості

Евертон Віталія Миколенко розписав мирову 0:0 з лондонським Крістал Пеласом у рамках третього раунду Кубку Англії. Українець вийшов на поле у старті та дограв зустріч до фінального свистка, отримавши оцінку 7,0.

Четвертого січня в рамках третього раунду Кубку Англії Крістал Пелас приймав на своєму полі Евертон українського захисника Віталія Миколенка. Український легіонер «ірисок» вийшов у стартовому складі на цю зустріч, який зіграв повністю поєдинок.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. На 79 хвилині у складі Евертона червону картку отримав Калверт-Льюїн, залишивши лондонський колектив з чисельною перевагою на полі.

Але Крістал Пеласу не вдалося використати більшість, тому зустріч завершилася внічию 0:0. Тепер на команди чекає перегравання.

Від порталу статистики SofaScore українець отримав оцінку 7,0. Це середній бал серед усіх футболістів обох клубів.