3 січня 2024 09:04

Безус асистом допоміг "Омонії" розбити АЕЛ у чемпіонаті Кіпру

Український півзахисник Роман Безус поклав початок розгрому АЕЛа (3:1) у матчі 17-го туру кіпрської першості.

Чемпіонат Кіпру, 17-й тур

Омнонія – АЕЛ – 3:1

Голи: Кусулос, 26, Лоїзу, 39, 47 – Медоєвіч, 89

Омонія у першому матчі нового року на своєму полі здолала одного з найближчих конкурентів – АЕЛ з Лімасола. У складі господарів з перших хвилин вийшов український півзахисник Роман Безус і провів на полі 69 хвилин.

Саме наш земляк поклав початок перемозі Омонії: на 26-й хвилині він майстерним навісом знайшов у штрафному Кусулоса, який головою спрямував м'яч у сітку. Лоїзу на останніх хвилинах першого і в дебюті другого тайму оформив дубль, знявши питання щодо переможця. Гол престижу на 89-й хвилині від АЕЛ лише підсолодив супернику гіркоту поразки.

Як наслідок, Омонія набрала 35 очок і піднялась на третю сходинку турнірної таблиці, АЕЛ з 19-ма пунктами дев'ятий.

Нагадаємо, у поточному сезоні Безус провів за Омонію 20 матчів у всіх турнірах, в яких забив 8 голів і віддав 5 асистів.