17 грудня 2023 09:39

"Яремчук зробив те, чого ми хотіли": тренер "Валенсії" оцінив гру українця та назвав причини ранньої заміни

Головний тренер Валенсії Рубен Бараха прокоментував виступ Романа Яремчука проти Барселони (1:1) у 17 турі чемпіонату Іспанії.

"Яремчук зробив те, чого ми хотіли. Він доклав величезних зусиль. Роман відіграв на максимум, він пресингував, коли треба було, а потім намагався триматися вертикально.

Заміна? Ми не хотіли ризикувати його травмою. Заміна була лише через обережність", – цитує наставника "кажанів" AS.

Роман Яремчук зіграв 61 хвилину в матчі проти Барселони. На початку першого тайму він мав чудову нагоду відзначитися, але голкіпер каталонців став на заваді. У підсумку зустріч Валенсії та Барселони закінчилася з рахунком 1:1.