13 грудня 2023 00:01

"Реал" без Луніна у результативному матчі обіграв "Уніон", "Наполі" впевнено переміг "Брагу"

Відбулися заключні матчі групового раунду Ліги чемпіонів у квартеті С.

Мадридський Реал на виїзді переміг берлінський Уніон із рахунком 3:2. Наприкінці першого тайму Бланкос могли вийти вперед, але Лука Модріч не реалізував пенальті. А вже у наступній атаці господарі вийшли вперед – відзначився Кевін Фолланд.

Після перерви Хоселу спочатку зрівняв рахунок у матчі, а потім оформив дубль. Але наприкінці зустрічі Уніон зумів відігратися завдяки влучному удару Алекса Крала. У компенсований час команда Карло Анчелотті все ж таки вирвала перемогу зусиллями Дані Себальоса.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін потрапив у заявку на цю зустріч, а у воротах команди грав Кепа Аррісабалага.

В іншому матчі групи С Наполі на своєму полі без проблем переміг Брагу з рахунком 2:0. У першому таймі спочатку гол у свої ворота забив Сердар Саатчі, а потім відзначився Віктор Осімхен. У другому таймі команди голів не забивали.

Таким чином, Реал фінішував на першій позиції у турнірній таблиці своєї групи. Наполі посів друге місце і також зіграє у плей-офф Ліги чемпіонів. Третє місце та путівку до Ліги Європи виборола Брага, а Уніон посів підсумкову четверту позицію.