9 грудня 2023 09:03

Сидорчук допоміг "Вестерло" перемогти і залишити передостаннє місце в чемпіонаті Бельгії: відома оцінка українця

Учора, 8 грудня, Кортрейк приймав Вестерло в матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії. Обидві команди є аутсайдерами першості, адже на момент початку гри займали останню та передостанню сходинку в турнірній таблиці.

У першому таймі гості вийшли вперед завдяки точному удару Фрігана. Кортрейк зрівняв рахунок вже в другому таймі – Авенатті влучно пробив головою у ліву дев'ятку.

Вирвати перемогу команда Сидорчука змогла на 87-й хвилині – Дачі приніс гостям три очки.

Відзначимо, що український півзахисник Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі Вестерло та провів на полі увесь матч.

Статистичні портали WhoScored та Sofascore оцінили гру Сидорчука у 7,0 балів.

Українець зробив 82 дотики до м’яча, віддав 55 точних передач з 69 (80%), 16 разів втратив м’яч, 5 разів виніс його, 1 раз його перехопив та 4 рази відібрав.

Сидорчук зіграв 11 матч в складі Вестерло у чемпіонаті Бельгії, забивши один гол.

Після перемоги Вестерло має 14 очок та посідає 14-те місце, випереджаючи Кортрейк, який йде останнім, на чотири бали.

Наступний матч команда українця проведе 15 грудня вдома проти Ейпена. Матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.