3 грудня 2023 14:19

Дружина Малиновського наїхала на Коваленка після асиста у матчі з "Дженоа"

Півзахисник Емполі Віктор Коваленко поділився емоціями від дуелі з Дженоа (1:1) у черговому турі Серії А.

Напередодні у 14-му турі чемпіонату Італії відбулось українське дербі – Дженоа Маліновського приймала Емполі Коваленка. Руслан вийшов в основі, відіграв 73 хвилини і встиг відзначитись голом до перерви. Віктор натомість вийшов на другий тайм і допоміг своїй команді зрівняти рахунок, оформивши асист.

Після гри Коваленко на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram лаконічно підбив підсумок протистояння, написавши: "Важка гра, йдемо далі". У коментарі прийшла дружина Маліновського Роксана і жартома пожурила хавбека за зіпсований перформанс її чоловіка: "Вітю, ти нам всю малину обламав. Браво".

Нагадаємо, Коваленко у поточному сезоні провів за Емполі 6 матчів, в яких забив 2 голи і віддав 1 результативну передачу. У доробку Маліновський така ж кількість корисних дій (2 м'ячі + асист), але у 13 поєдинках.