2 грудня 2023 09:00

Сидорчук отримав найнижчу оцінку в матчі: "Вестерло" українця програв на своєму полі "Андерлехту"

Вчора, першого грудня, в рамках 16-го туру бельгійської Ліги Жюпіле Вестерло Сергія Сидорчука приймав на своєму полі Андерлехт. Український півзахисник господарів вийшов на поле з перших хвилин та був замінений на 84-й хвилині на турецького футболіста Гасполата.

Сидорчук не відзначався результативними діями, а його команда програла з рахунком 1:3.

На точні удари у виконанні Андерса Дрейера, Томаса Ділейні та Каспера Дольберга Вестерло відповів голом престижу на 90-й хвилині від Джордана Боса.

Від порталу статистики WhoScored Сидорчук отримав оцінку 5,9. Це найнижчий бал у матчі. Також 5,9 отримали одноклубник українця Мацуо та футболіст Андерлехта Васкес.

Андерлехт після цього матчу з 34-ма очками іде на другому місці в чемпіонаті Бельгії. Перший Юніон Сент-Жилуа набрав 25 балів. Вестерло з 11-ма очками знаходиться в зоні вильоту, розташовуючись на 15-й позиції.

Наступний матч Вестерло зіграє проти Кортрейка на його полі (08.12).