30 листопада 2023 10:14

"Барса" виплатить "Лас-Пальмасу" ще 5 млн євро бонусу за Педрі - за 100 матчів, у яких у нього 45+ хвилин

«Лас-Пальмас» отримає від «Барселони» бонус за Педрі.

У вересні 2019-го каталонський клуб оголосив, що домовився з «Лас-Пальмасом» » про перехід півзахисника у липні 2020-го. Тоді за нього заплатили 5 мільйонів євро, за рахунок бонусів сума збільшилася.

Педрі повністю відіграв матч проти «Порту» (2:1) у Лізі чемпіонів. Це був сотий матч за "Барселону", в якому він відіграв не менше 45 хвилин. Таким чином, було активовано останній пункт угоди щодо бонусів.

Загальна сума трансферу може становити від 18 до 25 млн євро, пише As.

Тепер отримати додаткові кошти від трансферу Педрі «Лас-Пальмас» зможе, тільки якщо «Барса » вирішить продати півзахисника. В угоді прописано, що в такому разі перший клуб іспанця отримає 15% від суми перепродажу.

Цього сезону 21-річний півзахисник, який нещодавно відновився після серйозної травми, відіграв 479 хвилин у 7 матчах за «Барсу», забив 1 гол і зробив 1 результативну передачу.