27 листопада 2023 18:58

"Дніпро-1" розгромив "Чорноморець" та одноосібно очолив УПЛ: одесити третю гру поспіль догравали в меншості

Сьогодні, 27 листопада, відбувся матч 15-го туру УПЛ. Одеський Чорноморець у виїзному поєдинку поступився Дніпру-1.

Перший тайм був насиченим на моменти. Спочатку Олександр Філіппов завдяки індивідуальним діям відкрив рахунок у зустрічі на 16-й хвилині, а вже через шість хвилин Артур Авагімян зрівняв його.

Проте недовго автор голу за Чорноморець грав – всередині першого тайму гравця вилучили за фол. Зазначимо, що це вже третя гра поспіль, коли гравці Чорноморця отримували червону картку.

Друга половина зустрічі розпочалась із двох голів Дніпра-1: Володимир Адамюк та Богдан Лєднєв по одному разу відзначились протягом 15 хвилин після перерви.

Незважаючи на те, що Орест Кузик зумів відквитати один м'яч, дніпряни зуміли довести гру до переможного кінця, забивши ще двічі під кінець матчу (забивали Володимир Танчик та Денис Мірошніченко).

Одеський клуб програв в УПЛ третій поєдинок поспіль, а «дніпряни» здобули четверту перемогу поспіль.

Поразка залишила Чорноморець на дев'ятому місці в турнірній таблиці з 19-ма очками в активі. У Дніпра-1 наразі 33 бали та перше місце.

У наступному матчі чемпіонату України Дніпро-1 зіграє вдома проти Ворскли. Гру заплановано на 2 грудня. Початок о 17:00.

Чорноморець 3 грудня поміряється силами з ЛНЗ у домашній грі. Матч розпочнеться о 13:00.

Чемпіонат України. 15-й тур

Дніпро-1 – Чорноморець – 5:2

Голи: Філіппов, 16, Адамюк, 49, Леднєв, 59, Танчик 90, Мірошніченко, 90+2 – Авагімян, 22, Кузик, 76