26 листопада 2023 21:31

Лунін провів сьомий сухий матч за "Реал": український воротар потіснив Циганкова і Довбика з першого місця Ла Ліги

У неділю, 26 листопада, мадридський Реал в гостях провів матч 14-го туру Ла Ліги проти Кадіса. Поєдинок закінчився перемогою «вершкових» із рахунком 3:0.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, провівши вже третій сухий матч у сезоні та сьомий в кар'єрі за мадридців.

Матч розпочався з неймовірного голу Родріго Гоеса, який після передачі Джуда Беллінгема обіграв кількох суперників та пробив точно у дев’ятку воріт Конана Ледесми.

У другому таймі бразилець проробив майже таку саму роботу, але вже після асисту Луки Модріча.

А вже невдовзі все той же Родріго віддав результативну передачу на Беллінгема, який забив свій 14-й гол у сезоні та 11-й у Ла Лізі.

Ла Ліга. 14-й тур.

Кадіс – Реал Мадрид – 0:3

Голи: Родріго (14’, 64’), Беллінгем (74’)

Після цього матчу Реал піднявся на першу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, набравши вже 35 очок за 14 турів.

Команда Карло Анчелотті як мінімум обійшла Жирону, де виступають Артем Довбик та Віктор Циганков.

Кадіс, в свою чергу, йде на 16 місці, маючи в своєму активі 10 балів.

В наступному матчі 29 листопада андалузька команда зіграє на виїзді проти Майорки у відкладеному поєдинку 13-го туру.

На Реал в той же день чекає домашня гра проти Наполі у Лізі чемпіонів.