19 листопада 2023 12:07

Дідьє Дешам – про 14:0 з Гібралтаром: "У перерві гравці спитали у мене, який рекорд зараз. Після цього вони зробили все необхідне, щоб його перевершити"

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував перемогу команди в матчі кваліфікації Євро-2024 проти Гібралтару (14:0).

«У перерві гравці спитали у мене, який рекорд зараз. Після цього вони зробили все необхідне, щоб його перевершити, причому з великим відривом.

І в цьому полягає амбіційність нашої команди, навіть попри вихід на Євро – завжди є інші виклики. Добре, що гравці майже завжди їх приймають.

Треба цінити кожен момент, кожну перемогу. Це був спокійний матч для тренерського штабу, коли ми просто отримували велике задоволення, бо бачили, що гравці теж його отримують, демонструючи велику віддачу.

Це чудова подія, з рекордами, чудовими голами, хет-триком Мбаппе і дебютним голом Заїра-Емері. Я не збираюся шукати жодних негативних моментів, Єдиний, очевидно – травма Воррена», — сказав Дешам.