5 листопада 2023 19:45

Унаї Емері: "Матч з "Ноттінгемом" сприйняли як завдання потрапити до топ-4"

Головний тренер «Астон Вілли» Унаї Емері прокоментував поразку від «Ноттінгем Форест» в АПЛ - 0:2.

«Дуже важко прийняти такий результат. Ми зробили деякі помилки. Ми пропустили рано, але 80 хвилин грали з хорошим психологічним настроєм, щоб спробувати забити.

У другому таймі пропустили ще один швидкий гол. Після цього ми контролювали гру, створювали моменти і подавали кутові. Дуже важко, коли інша команда забиває першою. Вони захищалися глибоко.

Ми п’яті в лізі, у нас 22 очки, звичайно, якби ми змогли отримати три очки сьогодні, ми були б в кращому становищі. Я пишаюся гравцями, і перед цим матчем я дуже пишався гравцями.

Ми сприйняли цей матч як завдання потрапити до топ-4, але нам цього не вдалося. Нам потрібно попрацювати, щоб спробувати виправити те, що ми зробили сьогодні з деякими помилками», - сказав Емері в коментарі Sky Sports.