4 листопада 2023 15:16

Бєсєдін та Макаренко програли у фіналі Кубку Казахстану: трофей виграв інший українець

У суботу, четвертого листопада, Ордабаси зіграв проти Тобола у матчі фіналу Кубку Казахстану 2023 року. Поєдинок закінчився несподіваною перемогою Тобола із разунком 1:0.

У стартових складах команд вийшли одразу три українці:

півзахисник Євген Макаренко – Ордабаси;

форвард Артем Бєсєдін – Ордабаси;

хавбек Євген Шахов – Тобол.

Перший тайм поєдинку вийшов не дуже багатим на події, однак вже у другому почали відбуватися головні події матчу.

На 67-й хвилині футболіст Тобола Іслам Чесноков відкрив рахунок, пробивши поміж ніг голкіперу Ордабаси Шейзаде. Вже через кілька хвилин команда Шахова могла забивати другий, однак Асранкулов пробив у поперечину.

Кубок Казахстану. Фінал.

Ордабаси – Тобол – 0:1

Голи: Іслам Чесноков (67')

Нагадаємо, що Ордабаси з Макаренком та Бєсєдіним у складі став чемпіоном Казахстану, а Тобол з Шаховим посіли лише восьму сходинку.

В минулому році саме Ордабаси став переможцем Кубку, тоді був обігран ексклуб Володимира Мазяра Акжаїк із рахунком 5:4.

Макаренко в нинішньому сезоні зіграв 12 матчів в усіх турнірах за казахський клуб, забивши один гол та віддав два асисти. Угода Євгена діє до 31 грудня цього року.

Півзахисник має 15 поєдинків за збірну України в період з 2014-го по 2021 роки.

Бєсєдін встиг провести за Ордабаси 10 ігор та двічі відзначитись забитим м'ячем. Його контракт розрахований до кінця 2024 року.

Форвард за свою кар'єру зіграв 19 матчів за національну команду України та двічі забив з 2016-го пр 2021 роки.

Шахов зіграв 14 поєдинків та віддав один асист. Угода півзахисника діє до червня 2024-го.

На рахунку хавбека також сім матчів за збірну України та один гол в період з 2016-го по 2017 роки.