26 жовтня 2023 09:10

Стефано Піолі: "Протягом 60-ти хвилин "Мілан" грав краще, ніж ПСЖ"

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі прокоментував поразку в матчі з ПСЖ (0:3) в ЛЧ.

«Думаю, перший тайм був таким, як ми хотіли. Зробили все правильно. Потім нашу увагу відволікли, ми пропустили перший м’яч. Однак другий гол був тим, який ми абсолютно не повинні були пропускати. Мали всі необхідні умови, щоб його уникнути. Нам потрібно було більше зосередженості та організації, це значно ускладнило все.

Думаю, протягом 60 хвилин ми грали краще, ніж ПСЖ. Не можу дорікнути моїм гравцям за їхнє ставлення, просто ПСЖ працював краще на технічному рівні.

Ми, звісно, можемо грати краще, але зараз нас карають за кожну маленьку помилку. Це має служити для нас мотивацією працювати краще, тому що рівень конкуренції дуже високий, як і в топ-матчах в Італії. У нас є можливість грати краще», - сказав Піолі.

«Мілан» перебуває на останньому місці в групі ЛЧ. Наступний матч - 29 жовтня проти «Наполі» на виїзді в Серії А.