23 жовтня 2023 11:02

Петарда вибухнула поряд із захисником "Панатинаїкоса" – його оглушило, він упав на газон і знепритомнів. Гравця забрали з поля на ношах, матч з "Олімпіакосом" перервали

Матч 8-го туру чемпіонату Греції між "Олімпіакосом" та "Панатинаїкосом" був припинений на 50-й хвилині після того, як біля одного з гравців вибухнув феєрверк, повідомляє Оьоgо.

Хуанкар з "Панатинаїкоса" виконував розминочні вправи на бічній лінії, коли петарда, запущена з трибун, впала поряд із ним і вибухнула на полі.

33-річному захиснику надали допомогу, винесли на ношах і відвезли до лікарні, тоді як його партнери по команді та члени тренерського штабу відразу ж після інциденту попрямували до роздягальні.

На момент зупинки матчу на табло стадіону "Георгіос Караїскакіс" горів рахунок 1:1. Після півторагодинних переговорів матч остаточно призупинено.