23 жовтня 2023 10:41

Почеттіно: "Потрібно приймати позитивні моменти, тому що "Челсі" зіграв дуже добре з "Арсеналом"

Головний тренер "Челсі" Маурісіо Почеттіно прокоментував нічию з "Арсеналом" (2:2) в АПЛ.

«Нам потрібно взяти позитив із перших 77 хвилин матчу. Якщо ні – потрібно запитати кожного іншого тренера, як вони пропускають два голи. Це футбол.

Ми зіткнулися з командою, яка минулого сезону була близька до перемоги в АПЛ, потім вони вклали гроші, щоб зміцнити свій склад.

Ми знаходимося на початку нашого проекту, тому треба приймати позитивні моменти, бо вважаю, що ми грали дуже добре. До 77-ї хвилини ми були кращими і не втрачали надто багато моментів. Віддаю належне команді.

Одне з критичних зауважень полягає в тому, що за 2:0 на 77-й хвилині ми повинні приймати найкращі рішення на полі. Чи не пропускати такі м'ячі. Тому що це додало впевненості Арсеналу, вони могли сказати собі: "Давайте, ще все можливо", - сказав Почеттіно.

"Челсі" знаходиться на 10-й позиції в АПЛ. Наступний матч – 28 жовтня проти «Брентфорду» вдома.