17 жовтня 2023 16:31

На матчі Англія - Італія посилять заходи безпеки після теракту у Брюсселі

На матчі 8-го туру групового етапу відбіркового турніру до чемпіонату Європи 2024 року, в якому збірна Англії вживе на стадіоні «Уемблі» національну команду Італії, буде посилено заходи безпеки після теракту, що стався вчора, 16 жовтня, у Брюсселі, коли було вбито двох шведських вболівальників. Про це повідомляє Sky Sports.

Лондонська поліція заявляє, що вживе всіх необхідних заходів для того, щоб уболівальники відчували себе у безпеці під час матчу збірної Англії з Італією. Наголошується, що з метою забезпечення безпеки правоохоронці Лондона розробили спеціальний поліцейський план.

Нагадаємо, вчора, 16 жовтня, у Брюсселі (Бельгія) перед матчем відбіркового турніру до чемпіонату Європи Бельгія — Швеція було застрелено двох шведських уболівальників. Після першого тайму гра була зупинена та не відновилася. До перерви команди обмінялися голами – 1:1. У складі збірної Швеції відзначився Віктор Дьєкереш, а м'яч у відповідь бельгійців забив Ромелу Лукаку з пенальті.