17 жовтня 2023 14:36

Капітан збірної Англії U-21 після поразки зворушливо підтримав Україну: "Вони заслужили на цей результат"

Фото - ua.depositphotos.com

Півзахисник Ліверпуля Харві Елліот поділився емоціями від матчу зі збірною України (2:3) у боротьбі за вихід на Євро-2025.

"Змішані емоції. Але хочу відзначити наш характер і те, що ми не знітилися, змогли повернутися у гру по перерві і забити два голи важкому супернику.

Не можу не пишатися хлопцями, але в останній фазі гри ми загубили концентрацію і поплатилися за це.

Але чесно, велика повага Україні. Вони були чудовими протягом матчу і заслужили на цей результат.

На стадіоні була крута атмосфера. Дійсно круто бачити стільки вболівальників в такій важкій ситуації для України. Мені здається, вони знайшли свій голос – вони співали від серця і грали з натхненням, віддали всі сили. Великий респект їм, вони цього достойні. Ми всі з ними і будемо стояти з Україною", – сказав Елліот у післяматчевому коментарі.

Нагадаємо, збірна України U-21 після першого тайму перемагала Англію 2:0, однак по перерві розгубила свою перевагу. Вже у доданий час фінальну крапку поставив Ілля Квасниця, який вийшов на заміну, принісши "синьо-жовтим" сенсаційну перемогу над чинними чемпіонами Європи.