15 жовтня 2023 15:37

Допоміг автогол. Збірна України U-17 звела до нічиєї матч із Фінляндією

Юнацька збірна України (U-17) сьогоднішнім матчем із Фінляндією розпочала боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-17).

Підопічні Володимира Єзерського виступають у групі 3 разом із Німеччиною, Фінляндією та Ліхтенштейном. Останній є господарем міні-турніру. Сьогодні у містечку Трізен на стадіоні «Шпортплац Блуменау» Україна зустрічалася із Фінляндією.

Перший тайм пройшов за ігрової переваги наших суперників, які зробили п'ять ударів по воротах українців, один з яких прийшовся у площину. Синьо-жовті відповіли лише одним ударом. Але зусилля обох команд успіха не мали, забитих м'ячів не було.

А от по перерві підопічні Володимира Єзерського дещо активізувалися і на 67-й хвилині відкрили рахунок. Назар Дехтяр відгукнувся на поперечну передачу з лівого флангу і замкнув дальню стійку. Втім, радість українців була недовгою. Вже за три хвилини Матіас Сілтанен пробив із меж штрафного майданчика, і наш голкіпер не врятував команду – 1:1.

А ще за п'ять хвилин фіни вийшли уперед. Тойво Меро наважився на удар з дальньої відстані і влучив прямісінько у верхній кут наших воріт. Тим не менш, наша збірна змогла врятувати матч. Щоправда, не без допомоги суперників. На 87-й хвилині Іларі Кангасніємі головою зрізав м'яч у власні ворота – 2:2.