13 жовтня 2023 08:30

Еміліано Мартінес встановив новий рекорд збірної Аргентини за кількістю сухих хвилин – востаннє він пропускав ще у фіналі ЧС-2022

В ніч на 13 жовтня відбувся матч кваліфікації ЧС-2026 між збірними Аргентини та Парагваю.

Перемогу здобули чинні чемпіони світу завдяки голу Ніколаса Отаменді на 3-й хвилині.

Також в цьому матчі був встановлений новий воротарський рекорд в історії «альбіселесте» – Еміліано Мартінес не пропускає в матчах за збірну вже 622 хвилини.

Востаннє йому забивав ще Кіліан Мбаппе майже 10 місяців тому у фіналі ЧС-2022, коли збірні Аргентини та Франції зіграли 3:3 в основний та додатковий час, а у серії пенальті перемогла вже команда Ліонеля Скалоні.

Попередній рекорд належав Герману Бургосу і становив 606 хвилин. За один матч Мартінес обійшов не тільки його, а й Серхіо Ромеро (576) з Амеріко Тесорьєрі (553).