8 жовтня 2023 15:15

"Оболонь" обіграла "Металіст 1925" у матчі з двома вилученнями: кияни продовжили суху серію до чотирьох поєдинків

Оболонь обіграла Металіст 1925 у домашньому матчі десятого туру чемпіонату України, який пройшов 8 жовтня у Києві (1:0).

Кияни вийшли вперед на 33-й хвилині зустрічі – захисник Валерій Дубко вивів форварда Ігоря Краснопіра віч-на-віч із голкіпером харків'ян Олегом Мозілем. Нападник реалізував гольовий момент та відкрив рахунок.

На 60-й хвилині захисник Металіста 1925 року Ігор Курило отримав другу жовту картку від арбітра Дмитра Кубряка і залишив свою команду в меншості.

Головний тренер гостей Едмар намагався виправити ситуацію замінами та вичерпав їх ліміт до 75-ї хвилини матчу.

На 80-й хвилині Мозіль здійснив фол останньої надії на нападнику Оболоні Ростиславу Таранусі та отримав пряму червону картку. Місце у воротах Металіста 1925 зайняв номінальний захисник Вадим Червак.

Внаслідок цього Оболонь впевнено довела матч до перемоги.

Оболонь провела десять матчів, набрала 12 очок та вийшла на десяте місце в УПЛ.

Металіст 1925 зіграв дев'ять поєдинків, має на один заліковий пункт менше і розташовується на 11-му рядку в турнірній таблиці.

У наступному турі кияни зіграють 20 жовтня вдома проти луганської Зорі, а харків'яни того ж дня ухвалять криворізький Кривбас.

"Оболонь" — "Металіст 1925" 1:0

Голи: Краснопір 32

"Оболонь": Рибка — Мединський, Карась, Приймак, Лук’янчук, Прокопенко — Дубко (Черненко 79), Косовський, Мороз — Суханов (Тарануха 46), Краснопір (Груша 79)

"Металіст 1925": Мозіль — Жичиков, Фарина, Курило, Червак — Вачіберадзе (Бичек 75), Габелок — Арі (Русин 46), Дмитренко (Андрій Ткачук 61) — Сидоров (Юсов 46), Борячук (Чирук 75)

Попередження: Прокопенко 40, Мороз 74, Дубко 76

Вилучення: Курило 60 (друга жовта), Мозіль 80 (пряма червона)