6 жовтня 2023 09:07

Андреа Белотті - про матч із "Серветтом": "Ми - "Рома", ми хочемо виграти цю групу"

Нападник «Роми» Андреа Белотті висловився про матч із «Серветтом».

Вчора, 5 жовтня, вовки обіграли «Серветт» у 2-му турі групового етапу Ліги Європи Зустріч на стадіоні "Олімпіко" завершилася з рахунком 4:0. Белотті відзначився дублем.

«Скажемо так, у другому таймі ми вийшли на поле з наміром швидко закінчити гру. Думаю, хвилин за 10–11 нам це вдалося. У першому таймі ми дозволили собі занадто багато чого не повинно бути. Ми – «Рома», ми хочемо виграти цей гурт. Ми повинні підходити до кожного матчу із правильним настроєм. Ми не можемо дозволити собі жодних помилок.

Навіть коли я не забиваю, є важливим нападником? Гадаю, це нормально. Минулий рік був для мене непростим. Упродовж усього сезону я так і не зміг показати свій максимум. Я не зміг добре підготуватися, та й дві травми далися взнаки. Цього року я розумів, що результати прийдуть після правильних зборів та важкої роботи. Це відбувається і я не хочу зупинятися», — наводить слова Белотті офіційний сайт «Роми».